HAKKIMIZDA

 

Firmamız ilk üretimine 25 yıl önce Destek Sacı imalatıyla başlamış olup, dünya standartlarında yapmış olduğu üretiminden ödün vermeden ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün çeşitliliğini genişletmiş ve yeni yüzyılda ‘markalaşma’ yolunda global bir noktaya ulaşmıştır. Üretimimizde Destek Sacı, Alçı Levha Taşıyıcı Profiller, İzolasyon Profilleri, Yapı Profilleri, Galvaniz ve DKP Kutu Profilleri, Trapez-Oluklu-Stor-Düz Saclar, Rulo, Dilimlenmiş Saclar ve Aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Sektörünün saygın kuruluşlarından olan PROMETAL bugün 5000 m2 kapalı 5000 m2 açık olmak üzere toplam (10.000 m2) alan üzerinde üretimine devam etmektedir. İşletmemiz kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem sayesinde profil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

 

MİSYONUMUZ

25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesini, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla sürekli ileri adımlar atacak yatırımlarda kullanarak yaratıcı kimliğiyle büyümek. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini üst düzeyde tutma hedefi doğrultusunda uzman insan kaynağı, modern teknoloji kullanımı ve müşteri odaklı yapılan çalışmalar çerçevesinde çalışarak kaliteli ürün ve hizmet sunmak. Yenilikçi ve çevreye duyarlı çalışma prensibiyle sektörün sürekli gelişimine katkıda bulunmak, öncü olmak ve farklılık yaratmak. Yasalara, ticari ve sosyal etiklere bağlı çalışarak dürüst, güvenilir ve şeffaf bir yapının devamlılığını korumak. Bağlı bulunduğumuz ilkeler ışığında kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet üretiminin devamlılığını sağlayarak sektöre öncülük etmek.

 

 

VİZYONUMUZ

 

 

 Kuruluş ilkelerini devamlılıkla yerine getirerek, ulusal ve uluslararası pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan; yenilikçi, saygın ve güvenilir marka olma özelliğini devam ettirerek uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmaya devam eden; sektördeki yenilikleri bünyesine katarak sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir marka olarak faaliyetlerimize devam etmek.

 

 KALİTE POLİTİKAMIZ

     
  • ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistem standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,
  • Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini esas almak,
  • Müşteri odaklı çalışarak, beklentileri anlayıp bu beklentileri karşılamak amacıyla hizmet vermek,
  • Eğitim ve bilinçlendirmeye gereken önem ve hassasiyeti göstererek personel kalitesini artırmak; bilgi ve beceri seviyesi yüksek insan kaynağı oluşturmak; Çalışanlarımızı kaliteli üretim sürecine dahil etmek için gerekli eğitimleri vermek,
  • Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak,
  • Yasalara, ticari ve sosyal etiklere uygun çalışmak,
  • Dürüstlük, güvenilirlik, yenilikçilik, çevreye duyarlılık ve takım ruhunu işimizin bir parçası haline getirmek,
  • Fiziki ve sosyal çevremize saygı göstererek sanayi ile toplumda çevreci gelişmelere öncülük etmek; Şirketimizin kalite anlamışının temel ilkelerini oluşturmaktadır.

 

 


SERTİFİKALARIMIZ

1 2 3